klimatyzacja montaż Kraków

Czy klimatyzacja jest potrzebna?

Każda osoba, która ma styczność z klimatyzacją dobrze wie, że bez niej w upalne dni robi się w domu czy firmie po prostu okropnie. W pewnym momencie otwieranie okien nic nie daje, bo jeśli budynek się czytaj więcej »

Fotobudki Kraków

Kilka rad jak urządzić niezapomnianą imprezę

Fundamentalna sprawa to bombowy i nietuzinkowy wystrój miejsca,w którym odbywa się prywatka. Mało znaczące jest, czy masz do dyspozycji cały dom, czy tylko jeden pokój. Istotne, żeby było kolorowo i w czytaj więcej »

wycena dzieł sztuki

Dzieła sztuki i ich wycenianie

Myślę, że tytuł tekstu jest dosyć jednoznaczny. Będziemy rozmawiać o tym jak odbywa się . Sądzę, że mówimy o temacie, który dla wielu z Was nie jest zbyt dobrze znany. Mam nadzieję, że po przeczytani czytaj więcej »

garaże blaszane Łódź

Garaż blaszany to świetna inwestycja?

Nie rozumiem ludzi, którzy zastanawiają się nad tym czy garaż blaszany jest świetną inwestycją. W moim odczuciu sprawa jest bardzo prosta i zarazem skomplikowana. Garaż blaszany tylko i wyłącznie moż czytaj więcej »

śniadanie Dla ucznia

Śniadanie przeznaczone dla ucznia

Nie wiem czy wszyscy Państwo o tym wiedzą, ale śniadanie przeznaczone dla ucznia musi być przede wszystkim zdrowe. Wiem, o czym mowa. Wiem też, że większość z Państwa zgodzi się z moimi słowami. Prob czytaj więcej »

KANCELARIA adwokackA Szczecin

O kancelariach adwokackich

Zastanawiasz się, która kancelaria adwokacka jest najlepsza w kraju? Wydaje mi się, że ciężko o udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Nie każdy zna każdą kancelarię w kraju. Ze swojego d czytaj więcej »

USłUGI elektryczne KRAKóW

Usługi elektryczne to zajęcie dla fachowców

Nie wiem skąd wzięło się w ludziach przeświadczenie dotyczące tego, że usługi elektryczne to zajęcie dla każdego. To przeświadczenie jest niczym innym jak po prostu totalną bzdurą. Usługi elektryczne czytaj więcej »

sól himalajska

O soli himalajskiej w kuchni

Stosowaliście kiedyś sól himalajską? Oczywiście mam na myśli stosowanie w kuchni. Jeżeli tak, zachęcam do przeczytania mojego tekstu. Jeżeli jednak było inaczej to również serdecznie zachęcam do prze czytaj więcej »

strony Internetowe Gliwice

Nasz wizerunek

Jeśli chcemy żeby inni postrzegali nam lepiej, a nasz wizerunek w ostatnim czasie sporo ucierpiał to trzeba będzie znaleźć sposób jak o to zadbać. Pamiętajmy również, że bardzo ważna jest ochrona wiz czytaj więcej »

Spadek prawnik krakóW

W potrzebie

Czasami dzieje się tak, że właściwie na już potrzebujemy danego specjalisty. Jednak skąd właściwie możemy wiedzieć, że ktoś kto akurat ogłasza się w internecie będzie w stanie idealnie się sprawdzić czytaj więcej »

 

Nasz wizerunek

strony internetowe Gliwice

Jeśli chcemy żeby inni postrzegali nam lepiej, a nasz wizerunek w ostatnim czasie sporo ucierpiał to trzeba będzie znaleźć sposób jak o to zadbać. Pamiętajmy również, że bardzo ważna jest ochrona wizerunku i wiedzą o tym najwięcej te osoby, które są znane na całym świecie. Bardzo często bez ich wiedzy wykorzystywany jest wizerunek ich osoby do reklam. To nie jest zgodne z prawem i taka firma może za to naprawdę bardzo dużo zapłacić, a zatem trzeba wyszukiwać takich informacji i jeśli widzimy, że nasze zdjęcie gdzieś ktoś bezpodstawnie wykorzystał to trzeba będzie bardzo szybko działać. Tylko wtedy uratujemy swoją reputacje, bo jakby nie patrzeć to zdjęcie może być wykorzystywane w różnych celach.

Prawo jest po naszej stronie

W Polsce to wszystko niby jest niezgodne z prawem, ale zanim uda nam się dotrzeć do sądu, który będzie po naszej stronie to trochę czasu upłynie. Na zachodzie, a tym bardziej w USA ochrona wizerunku wygląda nieco inaczej. Tam, jeśli w gazecie ukaże się zdjęcie, na którym widać nas w dziwnym stroju jak to miało miejsce w kilku polskich gazetach to odszkodowania będą szły w miliony. Tak ludzie wiedzą, co to ochrona wizerunku i dlatego starają się nie wchodzić zbyt głęboko w ten temat (strony internetowe gliwice) . Jak widać wszystko ma swoje granice, a my czy jesteśmy osobami prywatnymi czy publicznymi musimy zadbać o to żeby nasz wizerunek nie ucierpiał na tym? Jeśli ktoś nie za bardzo się na tym wszystkim zna to nie ma innego wyjścia jak wynająć bardzo dobrze obeznanego w tym temacie prawnika. Wtedy problem będzie z głowy i właśnie o to nam przecież chodzi.

dobra strony internetowe Gliwice

Cieszmy się, że możemy docierać do informacji w Internecie i starać się bronić swojego wizerunku. Jeśli ktoś nakręcił film, a my na nim jesteśmy to musimy mu wyrazić zgodę na jego publikacje. Oczywiście nie wszystko i nie wszędzie da się sprawdzić, ale kontrolę trzeba jakąś nad tym wszystkim mieć. Dbanie o swój wizerunek jest bardzo ważny, dlatego im więcej będziemy na ten temat wiedzieć tym nasz wizerunek mniej na tym ucierpi.