umowa Deweloperska

Zainteresowanie deweloperem

Gdy zainteresuje nas oferta jakiegoś dewelopera to ostatecznie możemy być bardzo pozytywnie zaskoczeni. Trzeba jednak przeanalizować wszystkie względy formalne. Odbiór mieszkania albo też odbiór tech czytaj więcej »

TAśMY pakowe Rzeszów

Wybór taśm do pakowania

Jeśli chcemy bezpiecznie przewieźć jakieś przedmioty to trzeba będzie użyć do tego kartonowych pudelek. To jednak nie wystarczy, bo przecież potrzebne nam będzie jeszcze oklejenie. Wybierając trzeb czytaj więcej »

klimatyzacja montaż Kraków

Czy klimatyzacja jest potrzebna?

Każda osoba, która ma styczność z klimatyzacją dobrze wie, że bez niej w upalne dni robi się w domu czy firmie po prostu okropnie. W pewnym momencie otwieranie okien nic nie daje, bo jeśli budynek się czytaj więcej »

Fotobudki Kraków

Kilka rad jak urządzić niezapomnianą imprezę

Fundamentalna sprawa to bombowy i nietuzinkowy wystrój miejsca,w którym odbywa się prywatka. Mało znaczące jest, czy masz do dyspozycji cały dom, czy tylko jeden pokój. Istotne, żeby było kolorowo i w czytaj więcej »

wycena dzieł sztuki

Dzieła sztuki i ich wycenianie

Myślę, że tytuł tekstu jest dosyć jednoznaczny. Będziemy rozmawiać o tym jak odbywa się . Sądzę, że mówimy o temacie, który dla wielu z Was nie jest zbyt dobrze znany. Mam nadzieję, że po przeczytani czytaj więcej »

garaże blaszane Łódź

Garaż blaszany to świetna inwestycja?

Nie rozumiem ludzi, którzy zastanawiają się nad tym czy garaż blaszany jest świetną inwestycją. W moim odczuciu sprawa jest bardzo prosta i zarazem skomplikowana. Garaż blaszany tylko i wyłącznie moż czytaj więcej »

śniadanie Dla ucznia

Śniadanie przeznaczone dla ucznia

Nie wiem czy wszyscy Państwo o tym wiedzą, ale śniadanie przeznaczone dla ucznia musi być przede wszystkim zdrowe. Wiem, o czym mowa. Wiem też, że większość z Państwa zgodzi się z moimi słowami. Prob czytaj więcej »

KANCELARIA adwokackA Szczecin

O kancelariach adwokackich

Zastanawiasz się, która kancelaria adwokacka jest najlepsza w kraju? Wydaje mi się, że ciężko o udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Nie każdy zna każdą kancelarię w kraju. Ze swojego d czytaj więcej »

USłUGI elektryczne KRAKóW

Usługi elektryczne to zajęcie dla fachowców

Nie wiem skąd wzięło się w ludziach przeświadczenie dotyczące tego, że usługi elektryczne to zajęcie dla każdego. To przeświadczenie jest niczym innym jak po prostu totalną bzdurą. Usługi elektryczne czytaj więcej »

sól himalajska

O soli himalajskiej w kuchni

Stosowaliście kiedyś sól himalajską? Oczywiście mam na myśli stosowanie w kuchni. Jeżeli tak, zachęcam do przeczytania mojego tekstu. Jeżeli jednak było inaczej to również serdecznie zachęcam do prze czytaj więcej »

 

Nasz wizerunek

strony internetowe Gliwice

Jeśli chcemy żeby inni postrzegali nam lepiej, a nasz wizerunek w ostatnim czasie sporo ucierpiał to trzeba będzie znaleźć sposób jak o to zadbać. Pamiętajmy również, że bardzo ważna jest ochrona wizerunku i wiedzą o tym najwięcej te osoby, które są znane na całym świecie. Bardzo często bez ich wiedzy wykorzystywany jest wizerunek ich osoby do reklam. To nie jest zgodne z prawem i taka firma może za to naprawdę bardzo dużo zapłacić, a zatem trzeba wyszukiwać takich informacji i jeśli widzimy, że nasze zdjęcie gdzieś ktoś bezpodstawnie wykorzystał to trzeba będzie bardzo szybko działać. Tylko wtedy uratujemy swoją reputacje, bo jakby nie patrzeć to zdjęcie może być wykorzystywane w różnych celach.

Prawo jest po naszej stronie

W Polsce to wszystko niby jest niezgodne z prawem, ale zanim uda nam się dotrzeć do sądu, który będzie po naszej stronie to trochę czasu upłynie. Na zachodzie, a tym bardziej w USA ochrona wizerunku wygląda nieco inaczej. Tam, jeśli w gazecie ukaże się zdjęcie, na którym widać nas w dziwnym stroju jak to miało miejsce w kilku polskich gazetach to odszkodowania będą szły w miliony. Tak ludzie wiedzą, co to ochrona wizerunku i dlatego starają się nie wchodzić zbyt głęboko w ten temat (http://www.grupataka.pl/oferta/strony-internetowe strony internetowe gliwice) . Jak widać wszystko ma swoje granice, a my czy jesteśmy osobami prywatnymi czy publicznymi musimy zadbać o to żeby nasz wizerunek nie ucierpiał na tym? Jeśli ktoś nie za bardzo się na tym wszystkim zna to nie ma innego wyjścia jak wynająć bardzo dobrze obeznanego w tym temacie prawnika. Wtedy problem będzie z głowy i właśnie o to nam przecież chodzi.

dobra strony internetowe Gliwice

Cieszmy się, że możemy docierać do informacji w Internecie i starać się bronić swojego wizerunku. Jeśli ktoś nakręcił film, a my na nim jesteśmy to musimy mu wyrazić zgodę na jego publikacje. Oczywiście nie wszystko i nie wszędzie da się sprawdzić, ale kontrolę trzeba jakąś nad tym wszystkim mieć. Dbanie o swój wizerunek jest bardzo ważny, dlatego im więcej będziemy na ten temat wiedzieć tym nasz wizerunek mniej na tym ucierpi.